Autentico - drewnianamanufaktura

Przejdź do treści

Menu główne:

Drewniana manufaktura jet oficjalnym partnerem firmy Autentico
O FARBIE

Farbę kredową Autentico Vintage Chalk Paints służy do  dekoracyjnego malowania. Wypróbowało i pokochało ją miliony osób na  całym świecie.
Te ekologiczne farby oparte są na starej, tradycyjnej  recepturze, a dekorowanie przedmiotów za ich pomocą jest szybkie i  bardzo łatwe. Nie trzeba być profesjonalistą aby ich używać.
Brak  jakichkolwiek przygotowań, sprawia, że można przemalować mebel w ciągu  kilku chwil, pijąc poranną kawę. Przed malowaniem nie trzeba szlifować  powierzchni mebla, ani stosować specjalnych gruntów czy podkładów. To  jedyna taka farba dzięki, której uzyskasz imponujący
i niesamowicie  naturalny efekt przecierek i postarzania mebli!
Wspaniałe jest  też to, że farby kredowe Autentico można stosować na wiele rożnych  sposobów – za każdym razem będą Państwo pewni, iż rezultat pracy będzie  zachwycał swoim pięknem. Nigdy nie widzieliśmy mebla malowanego inną  farbą, która dałaby podobnie piękny rezultat.
Farba kredowa doskonale  sprawdza się w stylu vintage, shabbyChic, prowansalskim, skandynawskim,  loftowym czy francuskim oraz wielu innych.
Jesteśmy absolutnymi  wielbicielami farb kredowych Autentico. Mamy nadzieje, że wkrótce i  Państwo przekonają się o genialnych właściwościach tego produktu! Dzięki  nim twoje meble i inne przedmioty użytku codziennego staną się piękne i  oryginalne!

ZALETY FARB AUTENTICO

Autentico Chalk Paint  to piękna paleta kolorów, fantastyczne satynowe wykończenie oraz  magiczne efekty stylizacji. Już dziś możesz zostać stylistą swojego  wnętrza!

FarbakredowaAutentico ma wiele zalet, a korzystanie z niej wiąże się jedynie z przyjemnością tworzenia.
*  jest super-przyczepna, przylega niemal do każdej powierzchni bez  potrzeby intensywnego szlifowania, zdzierania lakieru i usuwania starych  warstw,
* wydajna i dobrze kryjąca, dzięki zabezpieczeniu woskiem, nie wymaga lakierowania,
* malowanie jest łatwe i przyjemne, dzięki czemu cała rodzina może być zaangażowana w tworzenie,
* posiada certyfikat na zgodność z normą EN71-3 „Bezpieczeństwo Zabawek” – jest odpowiednia do malowania dziecięcych mebelków,
*  powstała na bazie naturalnych składników oraz wody, nie zawiera  szkodliwych dodatków, jest nietoksyczna (niski poziom lotnych  zanieczyszczeń organicznych VOC),
* ma bogatą, piękną i naturalną paletę kolorów do malowania w każdym stylu,
* dostępna jest w pojemnościach 1L i 100ml.
Malowanie  farbami Autentico Paints to świetny pomysł, aby stare meble w kilka  chwil zamieniły się w prawdziwe arcydzieła, a te nowe, nie były jak  tysiąc innych mebli z witryn sklepowych i miały swój niepowtarzalny  charakter!
Możliwości jest wiele, a to wszystko dzięki farbom kredowym @Autentico!
O AUTENTICO

AutenticoPaint  to marka zajmująca się produkcją farb kredowych na świecie. Ta  angielska firma oprócz wytwarzania wielu rodzajów farb kredowych,  zajmuje się także produkcją farb wapiennych oraz produktów  uzupełniających, w tym: farb do ścian wewnętrznych, elewacji, mebli  ogrodowych i stolarki zewnętrznej. Każdy produkt powstał z myślą o  środowisku naturalnym i zdrowiu użytkowników, wszystkie przedmioty  cechuje doskonała jakość i niesamowity efekt końcowy.
Marka  Autentico Paints od innych farb na świecie wyróżnia się wysoką jakością,  dużą ilością dostępnych kolorów, łatwością malowania i przystępnymi  cenami.
Autentico Paints jest członkiem AECB, (Stowarzyszenie  Zrównoważonego Budownictwa),jest to sieć osób i firm, których wspólnym  celem jest promowanie zrównoważonego budownictwa. Skupia budowniczych,  architektów, projektantów, developerów i władze lokalne, w celu  opracowania, wymiany i promowania najlepszych praktyk w zrównoważonym  budownictwie.
Markę Autentico nie znajdziesz w hipermarketach,  marketach budowlanych, sklepach z farbami różnymi. Produkty tej firmy  sprzedawane są tylko u autoryzowanych sprzedawców w formie sprzedaży  bezpośredniej. Firmy te organizują również warsztaty z użytkowania farb i  innych produktów marki Autentico.

GDZIE KUPIĆ?

Farby  Kredowe Autentico można zakupić bezpośrednio w mojej Pracowni Drewniana  Manufaktura.Tutaj możesz również obejrzeć wzornik kolorów farb kredowych  typu VINTAGE I VERSANTE, woski, preparaty do decoupage, spękań,  szablony dekoracyjne oraz inne produkty marki Autentico. Doradzimy w  wyborze koloru oraz jak stosować oferowane produkty. Możliwe jest  również zamówienie produktów poprzez e-mail i wysłanie ich pocztą lub  kurierem.

W celu poznania technik stylizacji, malowania mebli i różnych przedmiotów zapraszamy na organizowane przez nas warsztaty.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem 509799688.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego