O mnie - drewnianamanufaktura

Przejdź do treści

Menu główne:

Kim jestem? Jestem …

Z wykształcenia florystką, aranżatorką wnętrz i ogrodniczką. A co najważniejsze wielbicielką mebli z duszą, stylu rustykalnego, prowansalskiego i angielskiego. Cieszy moje oczy również styl Skandynawski i z lubością zachwycam się Vintage. Z niemal dziecięcą radością myszkuję po strychach, piwnicach i straganach ze starociami.

Chcę  dawać starym, zniszczonym meblom drugie życie, szansę służenia ludziom, którzy chcą poczuć ich ciepło i klimat i którzy mają własny, niepowtarzalny styl.
Odnawiam meble różnymi technikami. Mam również swoje autorski metody ich rewitalizacji.
Przy okazji zlikwiduje wszelkie wyszczerbienia, zarysowania, wypaczenia czy inne wady. Bardzo dużą uwagę przykładam do jakości wykończenia. Używam całe mnóstwo różnorodnych materiałów i narzędzi w zależności od tego  jaki efekt ma zostać osiągnięty.

Pracuję nie tylko z drewnem ale także meblami zrobionymi ze sklejki, płyt wiórowych czy MDF. Nie ważne czy masz meble drewniane, metalowe, pokryte okleiną, lakierowane, tapicerowane czy jeszcze jakieś inne. Podejmuję się pracy z każdym materiałem.
Wykonuję również usługi tapicerskie krzeseł, podnóżków, zagłówków i foteli.
Oferuję sprzedaż starych mebli, poddanych zabiegowi odnawiania i kreatywnej stylizacji, odnawianie mebli na zlecenie klienta wg jego upodobania, artystyczne malowanie mebli, decoupage, transfery druku na meblach czyli nanoszenie dowolnych grafik i napisów, szablonów, złocenia, celowe postarzanie mebli. Produkcję latarni drewnianych, skrzynek i innych dekoracji.

Zapraszam do powierzenia mi swoich pamiątkowych mebli, zakupu farb do własnego użytku, udziału w warsztatach rozwijających pasję.
Używam produktów ekologicznych, bezpiecznych dla środowiska i dla ludzi.
Zanim odwiedzisz mnie w Pracowni, zadzwoń proszę i sprawdź czy jestem na miejscu.
Proponuję usługę w zakresie takim, którego potrzebujesz: sam decydujesz czy  chcesz, by Twój mebelek został poddany pełnej odnowie, czy wymaga tylko  odświeżenia, czy przywieziesz go do mojej pracowni, czy jest zbyt ciężki i ja mam dojechać do Ciebie.
Wspólnie zdecydujemy, jaki odcień wykorzystać do metamorfozy Twojego mebla. W  razie potrzeby sprowadzę farbę w kolorze, który spełni oczekiwania co do  ostatecznego efektu.

Zajmuję się także odnawianiem i stylizacją innych przedmiotów stanowiących wyposażenie wnętrz m.in. drzwi, lampy, kwietniki, donice, lustra i ceramikę. Kocham swoją pracę . Wkładam w nią całe serce. Staram się aby oferowane przez  ze mnie meble i przedmioty były wyjątkowe oraz niepowtarzalne. Pragnę by pamiątki po babciach, ciociach czy rodzicach mogły ciągle przypominać wam o miłych chwilach z przeszłości.

Z przyjemnością przyjmujemy zlecenia zarówno od klientów indywidualnych  jak również firm, różnego rodzaju lokali gastronomicznych i usługowych oraz hoteli, a niektóre wykorzystywane są jako rekwizyty w studiu  fotograficznym. Jeśli pragniesz aby Twój lokal zdobiły wyjątkowe,  artystycznie odnowione meble skontaktuj się z nami!
Oczywiście na życzenie wystawiamy faktury VAT.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego